Our Pastors and churches Onze Predikanten en Kerken

In SurinameIn Suriname

Language:

Our Pastors and churches Onze Predikanten en Kerken


More about the Adventist work in the country of Suriname Meer over het Adventkerk werk in Suriname

Roel Blackman 

Ps. ROËL BLACKMAN 
District: Centraldistrict- North
Churches: Smyrna, Elishama 


David Daniels 

Ps. DAVID DANIEL 
District: Centraldistrict-North Wanica 
Churches: Morea, Bethuel, Haitian Group


GB

GUNO EMANUELSON
District: South-West 1/Wanica 
Churches: Bethel, Maranatha,
Efraïmzegen group

       

Ps. LINDON GUDGE 
District: Centraldistrict- North 
Churches: Centrum, Elim, Zion.

 

Ps. CHESTER HINDS
District: South 
Churches: Filadelfia, Eben-Haezer,
Zanderij, Matta

Badoella                               

Ps. SYRILL BADOELLA
District: Coronie, Nickerie 
Churches: Berea, El-Shaddai                                                            



RODNEY BLOMHOF
District: Saramacca
Churches: Carmel, Groningen group



Ps. MILTON F. BOYCE
District: East 
Churches: Mariënburg, Exodus.



EDWARD BLACKMAN
District: Interior / East 
Churches: Lespansi, Gengeston, Erowarte

Roel Blackman    

Ds. ROËL BLACKMAN 

Distrikt: Stadsdistrikt- Noord
Kerken: Smyrna, Elishama

David Daniels

Ds. DAVID DANIEL 

Distrikt: Stadsdistrikt-Noord Wanica 
Kerken: Moria, Bethuel, Haitiaanse Groep

GB

Ds. GUNO EMANUELSON
Distrikt: Zuid-West 1/Wanica 
Kerken: Bethel, Maranatha,
Efraïmzegen groep

       

Ds. LINDON GUDGE 
Distrikt: Satdsdistrict- Noord 
Kerken: Centrum, Elim, Zion.

 

Ds. CHESTER HINDS
Distrikt: Zuid 
Kerken: Filadelfia,Eben-Haezer,
Zanderij, Matta

Badoella

Ds. SYRILL BADOELLA
Distrikt: Coronie, Nickerie 
Kerken: Berea, El-Shaddai                                                             

RODNEY BLOMHOF
Distrikt: Saramacca 
Kerken: Carmel, Groningen groep

Ds. MILTON F. BOYCE
Distrikt: Oost 
Kerken: Mariënburg, Exodus.

EDWARD BLACKMAN
Distrikt: Binnenland / Oost 
Kerken: Lespansi, Gengeston, Erowarte


footericon